Meda "Diten ta boj nat" paroles

Traduction vers:en

Diten ta boj nat

Tuna: Siklet jeni tu m`bo 2t.Meda: Prishtina ka lezetGhetto: a pe dinTuna: hahaahaGhetto: Ma mir po dokesh pa syzee, hajde thujeTuna: Kolege dhe koleg te nderuar! S`ka mo hite!

Tuna:Tuna del vet ne qytetme bo nxeht e kom shum lehtThuju shokve mos t`ma bojn(HEJ HEJ HEJ)Tjerve s`po du me ju fol,un vet ty po du me t`zanUn me shoqe me ta bo(HEJ HEJ HEJ)Babes un gjithqka nuk du,nese do me u kon me muShum her duhesh me ma boheeei heeeeeeei heeeiQesi jom e kurr nuk ndrrojti s`je kon kur egzistojM`fal po ket qim none shum moti e boj

2X Meda:Dua t`puth qdo nat,dua t'ledhatoj ne shtratHajde shpirto ti me mua,diten ta boj nat

Ghetto:Po vi me plot shmek,dostat i kom n`backFemnat i kom lek,e lekt i kom n`xhep1 Get n`ket qytet,Prishtina ka lezet.S`jom a jom vetcilen t`du e nxo shum lehtMos fol po dridhma dridhmaMos kqyr po dridhma dridhmaMos rri po dridhma dridhmaEdhe ni here dridhma dridhmaVibro vibro loqkVibro vibro shpirtVibro un qikaq diQe ku o Meda per dashni.

Ici on peut trouver les paroles de la chanson Diten ta boj nat de Meda. Ou les paroles du poème Diten ta boj nat. Meda Diten ta boj nat texte.