Meda "Diten ta boj nat" testo

Traduzione in:en

Diten ta boj nat

Tuna: Siklet jeni tu m`bo 2t.Meda: Prishtina ka lezetGhetto: a pe dinTuna: hahaahaGhetto: Ma mir po dokesh pa syzee, hajde thujeTuna: Kolege dhe koleg te nderuar! S`ka mo hite!

Tuna:Tuna del vet ne qytetme bo nxeht e kom shum lehtThuju shokve mos t`ma bojn(HEJ HEJ HEJ)Tjerve s`po du me ju fol,un vet ty po du me t`zanUn me shoqe me ta bo(HEJ HEJ HEJ)Babes un gjithqka nuk du,nese do me u kon me muShum her duhesh me ma boheeei heeeeeeei heeeiQesi jom e kurr nuk ndrrojti s`je kon kur egzistojM`fal po ket qim none shum moti e boj

2X Meda:Dua t`puth qdo nat,dua t'ledhatoj ne shtratHajde shpirto ti me mua,diten ta boj nat

Ghetto:Po vi me plot shmek,dostat i kom n`backFemnat i kom lek,e lekt i kom n`xhep1 Get n`ket qytet,Prishtina ka lezet.S`jom a jom vetcilen t`du e nxo shum lehtMos fol po dridhma dridhmaMos kqyr po dridhma dridhmaMos rri po dridhma dridhmaEdhe ni here dridhma dridhmaVibro vibro loqkVibro vibro shpirtVibro un qikaq diQe ku o Meda per dashni.

Qui è possibile trovare il testo della canzone Diten ta boj nat di Meda. O il testo della poesie Diten ta boj nat. Meda Diten ta boj nat testo.