Noizy "Flight Mode" lyrics

Flight Mode

Trust me,if it makes sense,I'm Fly,I'm in flight mode.

Po folim tash haptaspa rrena pa maska dhe pa doreza,U Bon gati 10 vjet n'estraden shqiptaredhe prap jena mbretrat,Do erdhen do ikendo vin dhe do shkojn?Por ne sna len sedra,On top of the reston top of the restkerkush s'mund na prek na

Karikatura do vrromsa vec llapin si grat e kqia,Noizyn e kan ngoj ma shum se mbajnmu fansat e mi huh?Kuptohet kjo gjoteper e thjesht ti m'don mu me zemer,Ti dhe emrin qe ki?E ki fal meje shok ti Je I nemun,

Ka grupe plotsa I perket muzikes por jo t'vertet,Un si dal prej studiosjam me shok qe m'rrethojn une jam I njejt,Me kto m'sheh n'sken mekto jam n'rrug me keto jam rrit,Me keto boj qef me kto qaj hallet dit per dit,

1 noiz ka bo nona dytin Ju?Skeni me pa, Nuk ka si unNuk ka si un nuk ka Nuk ka,Preferoj t'buzqesh ma shum Se me mbajt seriozitetin,Se buzqeshja ime Ju ka bo juve me fol me veti,

Chorus:Flight - flight modeeTash Po du me nejt vec flight mode,Girl wanna come and hola at meCoz she know that me a fly boy,Flight - flight modeTash Po du me nejt vec flight mode,Boy wanna come talk shit at me then send that boyon flight mode,

Comentet e juja per mu Jan pa vlerkeshtuqe mos u lodheni,Rujeni zanin Se zani Ju duhet mos u shteroni,Kapaciteti I juj eshte I vogel zdi a m'kuptoni,I'm killing I'm killingthis rap shit but free my Shqipe doni,

Krejt I kom castitkrejt I kom t'rastit,Femna dridh bytht sikur zhurma basit,Cunat kan loj cunat s'vin t'flasin,Cunat t'marrin numrin dhe pastaj t'thrrasin,

Hym thell slujm slujm lojna,Cunat pershendesin cunat ka londra,Kshu e ka loja ti zdite Ta mora,Vendin e par Tash ne e trashigojna,

Uh I'm loving it trust me im loving it,E boj 1 hit Edhe Neser I double it,Kam ritem Edhe poetry,Ma I miri - literally,

And I'm out larg prej jush,Ndaci me dit jam nalt prej jush,Ma Mir me dit Se me pas thojn t'urtit?Por ma Mir me pas dhe me dit Cfar me lujt.

Chorus:Flight - flight modeTash Po du me nejt vec flight mode,Girl wanna come and hola at meCoz she know that me a fly boy,Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode,Boy wanna come talk shit at me thensend that boy on flight mode,

Lil Koli:E kam pa ni enderr Te fluturuE kur ju kam kallxu sum kan besuShqipet krejt e din Kur thom Se kam krahShqipet krejt e din pse jam Otr

Pyt kon t'dush kush m'njeh vec rrespekt kaE kam bo vendin nuk po foli per muzik darg13 vjec rrugve Rrugve bona shokE tash skapen cunat Naper bot on flight mode

Tjeter class'do kujtojn Se Jan hard vec Se spit barsDo menojn Se Jan rrrrug por nuk kan bazzBare man out der tryna be starsWhile am tryna get to this money fast Prit pak

Been in this game for some yearsMy brudas been Kinging from daysThis is that Albanian wayCa bone ca bone ma shqipeNa Jena ktu to get paidFuck all of dese man dat hateAll of my shqipes are madePo ti ca bone ca bone ma shqipeAh

Chorus:Flight - flightmode Tash Po du me nejt vec flight mode,Girl wanna come and hola at me Cozshe know that me a fly boy,Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode,Boy wanna come talk shit at me then sendthat boy on flight mode

Here one can find the lyrics of the song Flight Mode by Noizy. Or Flight Mode poem lyrics. Noizy Flight Mode text.