Noizy "1 shans" lyrics

1 shans

Ai te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzuNdersa une veq po du me t'panese ai te ka msuuveq me qajt e me vajtu une te kunderten du me boM'jep veq nje shans te tregojse nuk jam si gjith tjeret JO,JoVetem nje shans ta ndryshojta ndryshoj gjith jeten tende

Nuk kerkoj me shum vetem ty podu me t'pa kisha humb n'syt e tyedhe s'isha,kthy movec ma jep nje shans do ta kthej ne mrekullisi Princesh qe je ty te duhet nje mbretriDo ta ndryshoj jeten si per ty dhe per vetinesa na 2 jemi nje i perballlim krejt problemetki besim n'mu ki-ki besim n'mu une kam besim n'tyune kam besim n'ty une s'kam ardh per lojnaas me thon se jam i fort dhe s'kamardh per met rrejt me ta mbush menjen plotsinqerisht nuk kam kohe me u marr me sene te tillaI'm a man,not a boy i'm business i need yakurr nuk te zhvlersoj dhe kerkun nukt'lo me njonin kurr s'do jesh e tepert bileskur je kon ma para god i love your smilesi hutaq t'kisha pa like oh my god wow

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzuNdersa une veq po du me t'panese ai te ka msuuveq me qajt e me vajtu une te kunderten do me boM'jep veq nje shans te tregojse nuk jam si gjith te tjeret JO,JoVetem nje shans ta ndryshojta ndryshoj gjith jeten tende

Mezi pres qe t'jena bashkedhe t'ecim mes qytetitme kapuqa n'kry se ti e dinqa bon mileti,kane 1 milion tregimedhe pse ni sekond kan pa xheloziadhe suksei jem shif qa ju ka boveja gishtin qfardo gjeje,mshelisyt qe ku osht,vetem m'thuaj nje vend boteMsheli syt dhe qe ku Asht un per tydo te boj gjithqka ti per mu do t'jesh gjithqkakam plane pafund per jeten ne pergjithesiveq Zoti na dhaft shneten se krejt kena mi i mrridu qe t;jesh qdo sekond ne qdo hap ngjit me munese n'jet dikun rrezohem a doo t'jesh hala me mujeta ka pengesa ka drita dhe vende te erretanese ne luftojm bashk gjithqka do t'jen te lehtajeten nuk e du perfekt po shumdo ti afrohem,nesi ti do jesh me mu perfektit shumdo ti largohemm jaja

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzuNdersa une veq po du me t'panese ai te ka msuuveq me qajt e me vajtu une te kunderten ko me boM'jep veq nje shans te tregojse nuk jam si gjith te tjeret JO,JoVetem nje shans ta ndryshojta ndryshoj gjith jeten tende

Here one can find the lyrics of the song 1 shans by Noizy. Or 1 shans poem lyrics. Noizy 1 shans text.