Antytila "Фортеця Бахмут" Слова песни

Перевод на:en

Фортеця Бахмут

[Приспів:]Фортеця Бахмут,Всі молитви наші тут!І сердець сталевий Дух,І Герої незламних КрутЗ неба нам сил дають,Волю, вогонь і лють!Стіни горять в бою,Мамо, а я стою!Мамо, а я в строю!Нене, я борюсь!Знищу і повернусь!

Зараз буде база...Вимикаєм біль, старі образи,Ось моє плече, я поруч, brother!..Ось вона напроти суне - зараза...Ось заходить з флангу, нова фаза,Працюєм спокійно! Як того вчили нас.Там наше завтра, за нашими спинами!І наші діти, батьки, родини там,І ті, що пішли "на щиті" побратими,Також за нашими спинами!..Нехай стрибає щур у загнаний кут,І палає заревом наш маршрут,Значить є робота для наших рукТут! Тут!

[Приспів]

Зараз стане темно,І впаде в агонії кривавий демон,Значить ми боролися недаремно!Значить ми дотисли так шалено!Значить все за планом, далі ранок,А з ним Перемога!Наостанок скажу лиш одне:Боятись не гріх!Гріх - зрадити своїх!

[Приспів]

Здесь можно найти слова песни Фортеця Бахмут Antytila. Или текст стиха Фортеця Бахмут. Antytila Фортеця Бахмут текст. Также может быть известно под названием Fortecya Bakhmut (Antytila) текст.