Noizy "Big Body Benzo" Слова песни

Перевод на:en

Big Body Benzo

Chorus:We got that big body benZoThe whip ain't no rentalWe got that small body PorschaWe like to call them torture

Rap: lBig bodies big bodies Mercedes BenzNuk ma bleu mami as Babi I bleva vetNuk qellova I pasur Po nuk u derzova n'jetSe dikur ka qen 1 enderr tash i kam ne rrealitet

Ata qe m'njohin krejt e din ca bonaImazhi I Atij qe nga zerro shkoj ne milionaMe ne fund kan kuptim gjith ato netet pa GjumTash Ja vleti krejt n'fund tash Ju shoh Kush esht n'fund

Ato Folin per t'kalumen un buzqeshi nga e ardhmjaAta m'thojn me kujtohet Un Ju them ca kam me boJam I sigurt prandaj kam sukses-Punova shum t'vi ktu - prandaj ska mo kthes

Small body Porscha ftyren sikur kobraOsht e zez sterr por nga zoni e njoftaKu ku ca bojka zemra s'lujka lojnaKur jam mbi te bona 1 dhe s'ka mo ndoshta

Chorus:We got that big body benZoThe whip ain't no rentalWe got that small body PorschaWe like to call them torture

Noizy: Rap llSmall body small body porsche Nine ElevenGazin deri n'fund ndjenja sikur me kon HeavenDije Se sum sheh dot ti mundesh me ngju vec erenI'm like brruuuummmm Nuk dihet ikem apo erdhem

- fuck a e Inat GMa kan zili buzqeshjen un buqeshi dhe ma ZiBig money big money clean money dirty moneyKtu ka vec 1 rregull you with me or run from me

- Fuck a inat gShkelqeni aq shum sikur diamanti n'dritPer Krejt ata qe arriten tu kacafytConi shampanjat n'qiell edhe derdhe para syt

Ora U ka bo me pluhur? - laje me shampanjN big body Benz that bitch is so fineMos em Shih shtremt Se - un Nuk t'kam fajSe t'gjith Patem qellime n'jet Por un I pata n'maj

Chorus:We got that big body benZoThe whip ain't no rentalWe got that small body PorschaWe like to call them torture

Rap: 36 point 5 6 point 3Big body big body A M GS'esht fabrik makaronash Esht fabrik mercedezashKur I sheh t'parkum jasht duken sikur tuf panterash

Ju jeni tuff pederash Si kurva ju vika eraJu m'tregoni mu per bosa Un tregoj per milioneraJena real deri n'dhe mos Na bo sikur S'na njehTi ke ngju per Lil Kolin Varrosin shqipe ca the?

Young money Don vidi what you want don sticky?Ring ring telephone same number same digitsThem boys want beef? then it's onIcy Edi-B & Faton

We got Ak's in Shadows Mali G Top donsYoung killers big dealers Escobars & so onShkojm Thell - Jena Familja Ne KeshtjellMoney money money vec ato Dina me ndjell

Aboom? What bring that magic backCall up Lil Kido tell him come we make a BangerBanger banger Hajd ti cmendim krejt ktaHustle on the road nga e premtja te e premtja

Здесь можно найти слова песни Big Body Benzo Noizy. Или текст стиха Big Body Benzo. Noizy Big Body Benzo текст.