Moana (OST) "Do kod naj grem (Reprise) [How far I'll go reprise]" letra

Traducción al:pl

Do kod naj grem (Reprise) [How far I'll go reprise]

Hkrati morje poljublja nebo in me vabiNihče ne ve, do kod to greNegotovost, kar si srce želiJe za manoŽivim svoj dan,Grem v svet neznan

Kamor koli grem in kjer koli semJe korak naprej, zdaj nazaj ne gremV neznano peljem in dobro vem,Da želim si tja

Glej ponoči se morje blešči in vabiIn zdaj res vem, sama gremLuna sveti z neba, dober veter je z manoKmalu izvem do kod naj grem

Dokąd mam iść

Morze całuje jednocześnie niebo i mnie zaprasza, nikt nie wie dokąd to zmierza. Niepewność, czego pragnie serce jest za mną. Żyję swoim dniem, idę w nieznany świat.

Dokądkolwiek idę i gdziekolwiek jestem, jest to krok naprzód, teraz z powrotem nie pójdę. W nieznane zmierzam i dobrze wiem, że chcę być tam.

Spójrz, nocą morze się błyszczy i zaprasza i teraz na prawdę wiem, idę sama. Księżyc świeci z nieba, dobry wiatr jest ze mną pomału wiem, dokąd mam iść.

Aquí se puede encontrar la letra de la canción Do kod naj grem (Reprise) [How far I'll go reprise] de Moana (OST). O la letra del poema Do kod naj grem (Reprise) [How far I'll go reprise]. Moana (OST) Do kod naj grem (Reprise) [How far I'll go reprise] texto. También se puede conocer por título Do kod naj grem Reprise How far Ill go reprise (Moana OST) text.